top of page

Angličtina

Angličtina je jeden z nejrozšířenejších jazyků na světe. Znalost angličtiny je dnes považována za samozřejmost a vystačíme si s ni v každém koutu světa. Interlingua nabizí jazykové kurzy angličiny ve třech úrovních (začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí), firemní kurzy a individuální lekce.

Španělština

Díky našemu kurz španělštiny pro mírně pokročilé se zkušeným lektorem budete mít možnost zdokonalit své dovednosti ve složitějších konverzacích a proniknout do hlubšího porozumění kulturnímu kontextu. Po absolvování kurzu budete připraveni s jistotou komunikovat a objevovat krásu španělského jazyka.

Němčina

Rozvíjejte své jazykové dovednosti v němčině s našimi kurzy pro pokročilé studenty. Nabízíme výuku ve skupinách i individuálně, ať už ve firmách nebo soukromě, s důrazem na interaktivitu a praktické cvičení. Objevte nové příležitosti prostřednictvím tohoto důležitého jazyka.

Polština

Vstupte do světa polštiny s naším kurzem pro začátečníky, který otevřeme dle zájmu účastníků. Budete se učit od základů s ohleduplným lektorem, který vám pomůže rozvíjet základní jazykové dovednosti a překonávat první překážky.

Italština

Ponořte se do krásy italštiny a objevte kouzlo jazyka lásky. Zvládnete složitější konverzace, objevíte bohatou kulturu a zdokonalíte gramatické nuance s naším kurzem italštiny pro mírně pokročilé.

Ruština

Objavte kouzlo ruštiny prostřednictvím našeho soukromého kurzu, který je k dispozici buď ve vaší firmě nebo individuálně. S naším odborným lektorem se budete postupně seznamovat s ruštinou od základů.

bottom of page